Długie miesiączki a starania o dziecko

Witam...Mam od ok 5 lat problemy z miesiaczka, a mianowicie moja miesiaczka trwa do 14 dni :/ gnekolog przepisuje mi tylko tabletki antykoncepcyjne ale chcialabym zajsc w ciaze i przez to mam tez problem z wyliczeniem dni plodnych o ile moja miesiaczka nie swiadczy o tym ze nie moge miec dzieci...Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać badania hormonalne, aby ocenić czy nie występują u Pani zaburzenia hormonalne, które mogą być przyczyną długiego krwawienia miesiączkowego, jak też pomogą określić czy istnieje sznasa na zajście w ciążę.