Częste oddawanie moczu i wapń w moczu

Witam. Mam problem z oddawaniem moczu, oddaję go dość często gdyż odczuwam parcie na mocz, oprócz tego jak siusiam często w połowie nie czuję tej czynności pod koniec mam jakby zanik czucia w cewce i w pochwie. Ciężar właściwy mam obniżony juz trzeci raz. Wynik badania moczu ogólnie dobry oprócz tego ze mam podwyższony wapń w moczu.? Co robic? Troche sie boję?
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Szanowna Pani!
Zalecam wizytę u lekarza POZ lub ginekologa. Lekarz zbierze dokładny wywiad i zbada Panią. Trudno w tej chwili odpowiedzieć jednoznacznie, co jest przyczyną zgłaszanych dolegliwości. Być może potrzebne będzie rozszerzenie diagnostyki np. o badanie USG jamy brzusznej.

Pozdrawiam serdecznie.

0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczna dalsza diagnotyka, proszę udać się do lekarza, bez podstaowowych informacji i badania nie jestem w stanie udzielić porady internetowej. Przyczyn może byc wiele. Objawy wskazują na infekcję, natoiast co do wyników badań przyczyn może być wiele.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty