Częste omdlenia a wynik EEG

Witam,Miewam częste omdlenia.Pół roku temu zemdlałam i nie odzyskiwałam przytomności 20 minut.Kardiolog ok.Miałam badanie EEG orzeczenie:Niewielkie zmiany w okolicach ciemieniowo-skroniowo-centralnych o char. napadowym.Podczas aktywacji HW i FS zarejestrowano w okolicach ciem-skr-cent serie polimorficznych fal ostrych o char. napadowym.Lateralizacja lewostronna.Neurolog powiedziała że nie ma co się przejmować,skierowała mnie na powtórne badanie za pół roku.Tomografia ok.Proszę o poradę.

Proszę zgłosić się na konsultację do neurologa specjalizującego się w diagnostyce i leczeniu padaczki. Specjalista na podstawie szczegółowej znajomości przebiegu omdlenia, badania przedmiotowego i wykonanych badań ustali dalsze postępowanie.