Częste stosunki, antykoncepcja awaryjna i ryzyko ciąży

Witam,ok 9 tyg temu zażyłam tabletkę 72h.Tydzień później dostałam krwawienia które trwało 14 dni.W następnym miesiącu dostałam okresu.Moje cykle nigdy nie były regularne.Od około miesiąca kocham się z chłopakiem regularnie co kilka dni, również podczas owulacji.Zawsze kochaliśmy się z prezerwatywą, nigdy nie pękła.Podczas pettingu byliśmy ostrożni.Jednak od około tygodnia zaobserwowałam powiększenie piersi i brodawek oraz wieczorny wzrost temperatury ciała.Czy duże jest prawdopodobieństwo ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy nie są specyficznymi dla ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test ciążowy dostępny w aptece. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.