Możliwość ciąży po przyjęciu tabletki awaryjnej w 10 godzin po stosunku

Witam. Mam pytanie, kochałam się z moich chłopakiem 3 września około godziny 5 rano w 19 dniu cyklu, w czasie dni płodnych lub owulacji (nie wiem dokładnie ponieważ miesiączkę mam nieregularną: 30-38dni cykl) ale na pewno były to dni płodne. Prezerwatywa się zsunela ale w miare szybko to zauważyliśmy i nie doszło do wytrysku wewnątrz. Tabletkę 72h po zażyłam po ok 10 godzinach od stosunku. Jakie jest prawdopodobienstwo ciązy? Będą wdzięczna za szybką odpowiedz

Witam. W związku z szybkim zażyciem tzw, tabletki po prawdopodobieństwo zajścia w ciążę nie jest duże.