Częste wypróżnianie i utrata wagi u 21-latka

Tarczyca wporzadku badanie krwi moczu tez wporzadku kolonoskopie i gastroskopie wykryty tylko helicobacterie antBiotyk dostalem ale caly czas mam na dole z przodu bole szczegolnie rano przed toaleta i ta sama strona z tylu jalby kolo nerki czasami tyl plecow na dole caly mnie bolo schidlem w rok 18kg ni e wiem co robic trace energie bo czesto sie wyprozniam czasami biegunki ale caly czas chudne waze sie co tydzien w tym miesiacu znowu 2kg mniej

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości wymagają dokładniejszej diagnostyki jamy brzusznej. Być może konieczne jest wykonanie tomografii komputerowej. Sugeruję konsultację ze specjalistą gastrologiem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.