Częste zapalenia oskrzeli i zatok u chorej na astmę

Witam, Od roku co miesiąc lub 2x mc jestem chora i przyjmuję antybiotyk. Raz jest to zapalenie oskrzeli, a raz zatok, ciągle od roku spływa mi wydzielina z zatok, mam tez bole głowy i zawroty głowy. Choruję też na astmę. Ostatnio w zwiazku z chorobami zlecone zostało mi badanie rtg zatok i chciałabym zapytać co może ono oznaczać: niewielkie zgrubienia tk. miekkich w lewej zatoce czołowej oraz w lewej zatoce szczekowej oraz w lewej zatoce klinowej. zdj: http://zapodaj.net/1dc329547e7b2.jpg.html

Witam serdecznie,

Wynik może oznaczać wiele rzeczy. Laryngolog na jego podstawie, badania fizykalnego oraz obrazu klinicznego pacjenta, postawi rozpoznanie.
Wskazana konsultacja w Poradni Otolaryngologicznej.

Pozdrawiam