Częste zapalenie pęcherza

Choruję na zapalenie pęcherza od najmłodszych lat.Gdy mocz mój brzydko pachnie to już wiem ,że mam kłopot. Zaczyna się pieczenie,często oddaje mocz.Leczę się zazwyczaj FURAGINĄ , ale nie zawsze to pomaga.Nie wiem dlaczego choruję. Czy to od zimna czy bakterii.Dbam o czystość,często się myję.
KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Powinna Pani zrobić badanie ogólne moczu oraz posiew moczu i udać się do urologa który wykona usg i wykluczy wszystkie przyczyny powikłanego zakażenia układu moczowego.
W przypadku nawracających zakażeń układu moczowego, można zastosować doustną szczepionkę przeciw bakterii e.coli.
Zapraszam na moją stronę www.urolog-poznan.com

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty