Częste zapalenie uszu i katar u 1,5-rocznego dziecka

Witam. Synek 1,5 roku ma częste zapalenie uszu, katar ciągły obecnie podawany fanipos. Synek miał robiony tympanogram 4 dni po skończeniu antybiotyki amotaks. Wyniki ucho prawe : ear volume 0,50 ml; compliance 0,37 ml; pressura -15 daPa; gradient 0,12 ml. Ucho lewe Ear volume 0,40 ml, compliance 0,30 ml, pressure -236 daPa, gradient 0,08ml. Nie mam pojęcia co oznaczają te wyniki. Laryngolog 27 marca także proszę o interpretacje może konieczna szybsza wizyta.

.Fanipos to lek sterydowy, hormonalny podawany od czwartego roku życia Może nawet zahamować wzrost dziecka. Idź do tego lekarz i zabierz mu dyplom i złóż. na niego skargę do Izby Lekarskie.j