Co oznaczają wyniki tympanogramu?

Witam Syn 7 lat miał zrobiony tympanogram kontrolny i wyniki sa następujące: ucho p. pojemność 0,80 ml, podatność 0,38 ml, ciśnienie -107 daPa, gradient 129 daPa, ucho lewe pojemność 0,81 ml, podatność 0,54 ml, ciśnienie - 63 daPa, gradient 123 DaPa - na urządzeniu tymp 226 HZ, odruch prawe -114 daPa, odruch lewe -66 DaPa, proszę napisać czy te wyniki są niepokojące czy w miarę do przyjęcia, o czym mogą ewentualnie świadczyć?

Nie wiem o co chodzi. nie wiem co synowi dolega. nie znam problemu w ogóle. proszę o więcej informacji. jak oddycha w nocy, czy chrapie, a co z trzecim migdałkiem? Może przyjedźcie?