O czym świadczy wynik tympanogramu dziecka?

Witam serdecznie chcialam się zapytac czy wynik tympanogramu 226 córki jest dobry poniewaz ostatnio źle slyszy. Ucho prawe obj. 0.92ml ruch. 0.33ml cisn. 1 dapa grad. 107 dapa ucho lewe obj. 0.77ml ruch 0.39ml cisn. -19dapa grad 104 dapa. Z gory dziekuje za odp adres pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wzrokowa ocena całego badania . Proponuje udac się do lekarza laryngologa