Czy wynik Hcg 152,6 jest prawidłowy?

Witam. Robiłam test ciązowy, wyszedl pozytywny. Wiem, ze jestem w ciazy, tylko nie wiem czy prawidlowej bo zrobilam badanie beta Hcg i wyszlo 152,6. Miesiaczka ostatnia 20 marca. Chcialam sie zapytac czy to normalny wynik i prawidlowy? Czy za niski? Wizyta u lekarza za miesiac dopiero, to 3 ciaza, jedno poronienie. Z gory dziekuje za pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Najlepiej byloby wykonać drugie oznaczenie za dwa dni i ocenić przyrost , który jest bardziej miarodajny.
Pozdrawiam