Czy jest bezpieczny sposób na zmianę terminu miesiączki?

Witam. Chcialam zapytac czy jest jakis oczywiscie zdrowy sposob na przyspieszenie badz opoznienie miesiaczki. Mam 26 lat. Mam wkladke hormonalna. Nie jestem w ciazy. Miesiaczke powinnam dostac 12.09.17. Nadal jej nie mam. 18.09.17 jade na urlop I nie chcialabym spedzic tego tygodnia z miesiaczka. Dziekuje za odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa