Monitoring owulacji i wynik beta hCG

owulacja była w 17dc( monitoring owulacji) stosunek odbyl sie w 15dc i w 17 dc, jaka jest możliwość zapłodnienia? no i nie wiem kiedy spodziewać się miesiaczki mam nieregularne cykle, dzis zrobilam beta hcg (33dc) wyszedl <1,2 czy w tyn czasie wynik powinien byc juz wiekszy jesli bylabym w ciazy a np jeszcze przed miesiaczka?

Renata GrzechociĹska

Witam.
W związku z tym, że stosunek odbył się w dniu owulacji szansa na ciążę jest duża. b-hCG we krwi powinno się oznaczyć między powyżej 10 dnia od dnia zapłodnienia.
Pozdrawiam