Czy u dziecka z wysiękowym zapaleniem ucha można robić irygacje?

Witam chcialam sie dowiedziec czy u 4 letniego dziecka z wysiekowym zapaleniem ucha mozna robic irygacje? Jesli nie to dlaczego? Z gory dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli jest wysięk to prawdopodobnie jest uszkodzenie błony bębenkowej i nie można wykonywac irygacji. proszę koniecznie udać się do laryngologa dziecięcego.