Wirusowe zapalenie ucha wew. z wysiękiem

Witam.Mam dość duży problem.Otóż od stycznia łącznie przyjęłam 5 antybiotyków na zapalenie uszu. Ostatnio Byłam u lekarza który stwierdził mi wirusowe zapalenie ucha wew. z wysiękiem przez co nie słyszę zbyt dobrze. Została mi przebita błona bębenkowa w piątek. Niestety słuch się nie poprawia oraz 'zatkało' mi się też drugie ucho co jest bardzo uciążliwe, bo jestem studentką CM i niedosłuch przeszkadza mi w praktykach. Dodatkowo pojawił się ból, mój laryngolog wyjechał. Co mam robić?

Nie wiem gdzie mieszkasz więc ci nie pomogę! Uciekaj od tego lekarza!!! Wysięk jest w uchu środkowym a nie przy zapaleniu ucha wewnętrznego, może źle zrozumiałaś? albo robi Ci krzywdę niewiedzą? Działaj szybko chodzi o Twój słuch, jesteś młoda!