Głuchota po zapaleniu ucha środkowego

Przebyłam zapalenie ucha środkowego, miałam nacinaną błonę bębenkową, biorę antybiotyki. Problem w tym, że teraz ogłuchłam, nie słyszę nic kompletnie. Jedynie mogę rozmawiać przez telefon i słyszę dźwięk w słuchawkach TV. Czy to przejściowe, jestem przerażona... pozdrawiam

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to związane z zapaleniem sugeruje zgłoszenie się do laryngologa.

Pozdrawiam.