Przeszywający ból ucha przy mocniejszym dotknięciu chrząstki

Witam :) Od dzisiaj rana odczuwam dziwny ból ucha, mianowicie nie boli mnie ono na stałe lecz tylko przy mocniejszym dotknięciu chrząstki z tylu ucha, pojawia sie wtedy przeszywający ból do środka, ból pojawia sie tez przy ubieraniu słuchawek, dodam ze dzien przed czyściłem uszy patyczkami higienicznymi, co to moze byc? Czy to moze byc zapalenie ucha środkowego? Za dwa dni wyjeżdżam wiec nie mam fizycznej możliwości dostania sie do laryngologa, poki co włożyłem sobie watę z olejem kamforowym.

Lek. Tomasz Budlewski

To prosze udać sie do lekarza POZ byc może uszkodził Pan błonę bębenkową czyszcząć ucho patyczkiem.