Częste zawroty głowy u 8-letniej córki a wynik EEG

witam moja córka 8 lat ma częste zawroty głowy wszystkie badania wyszły dobrze tomografia również ostatnio robione miała EEG oto wynik Opis: Badanie wykonano w stanie czuwania. Zapis spoczynkowy z uogólnionym, umiarkowanym nasileniem fal wolnych (6-7 HZ ok. 80uV), z nasiloną uogólnioną synchronizacją fal. Hw znacznie nasila dezorganizację, zwolnienie oraz uogólnioną napadowość fal (2-7 Hz do 300 uV). Fs b.z. Reakcja blokowania patologi. Proszę o wyjaśnienie badania, wizytę dopiero mam za 3 m-ce

Renata GrzechociĹska

Witam.
Aby ocenić wynik konieczna jest wizyta u neurologa, który zna historię dolegliwości dziecka. W opisie występują nieprawidłowości w postaci uogólnionej napadowości.
Pozdrawiam