Wynik badania EEG 20-letniej osoby do analizy

Proszę o wyjaśnienie opisu EEG. Zapis nieprawidłowy ze zmianami w postaci cech czołowo-dwuskroniowej napadowości niekiedy zaostrzonych fal wolnych theta 5-7 Hz do 60 uV okresowo przy przewadze tych fal w linii środkowej nad okolicą czołową - na tle niskonapięciowej,o cechach dezorganizacji czynności podstawowej theta-alfa-beta 7-13-18 Hz do 20-40 uV. Hv i fotostymulacja nie zmieniają obrazu eeg. Reakcja blokowania miernie wyrażona.

Badanie EEG zawsze !!! interpretuje się z powiązaniu z objawami występującymi u pacjenta, nigdy samego zapisu.
Badanie EEG jest badaniem diagnostycznym w kierunku padaczki i choroby C-J.
Padaczka jest chorobą rozpoznawaną w oparciu o objawy kliniczne, a badanie EEG jest jedynie badaniem dodatkowym. Nieprawidłowy zapis EEG występuje u niewielkiego procenta zdrowych osób i nie świadczy o padaczce. Tak jak może wystąpić prawidłowy zapis EEG u pacjenta, u którego występują typowe napady padaczki .