Interpretacja wyniku EEG u 22-latki

Bardzo bym prosiła o interpretacje i wyjaśnienie wyniku. EEG kiedy miałam 22 lata: Zapis dominującej niskonapięciowej czynności beta z krótkimi odcinkami rytmu alfa 10-11Hz o A do 15uV w tylnych odprowadzeniach. Rz niewidoczna. W trakcie badania obserwowano okresy senności. Na tym tle pojawiają się w przednich odpowiedzeniach nieliczne rozsiane fale theta 6-7 Hz o nieznacznie wyróżniającej się A. W trakcie Hw i po jej zakończeniu zmiany nieco narastają, niekiedy z tendencją synchronizacji. Fs ok

Nieprawidłowy zapis EEG występuje u niewielkiego procenta zdrowych osób i nie świadczy o padaczce. Tak jak może wystąpić prawidłowy zapis EEG u pacjenta, u którego występują typowe napady padaczki .
Padaczka jest chorobą rozpoznawaną w oparciu o objawy kliniczne, a badanie EEG jest jedynie badaniem dodatkowym.