Częstoskurcz napadowy u 16-latki

Witam! Mam córkę która ma 16 lat i choruję na częstoskurcz napadowy. Ataki pojawiają się 1-2 w miesiącu na początku trwały 5 min. teraz przekraczają nawet 45 min. Moim pytaniem jest czy częstoskurcz minie samoistnie.? Ps. Ataki pojawiają sie od 6 miesięcy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Córka powinna być pod opieką kardiologa. W przypadku nasilenia dolegliwości konieczna jest wizyta kontrolna.