Czucie kołatania serca u 27-latka

Witam mam 27 lat. Od kilku miesięcy czuję kołatania serca. Miałem robione badania ( echo, holter, ekg spoczynkowe oraz krew), chodziłem do kardiologa który stwierdził że jestem okazem zdrowia. Nie było żadnych częstoskurczy, jedynie 2 pojedyncze pobudzenia nadkomorowe. Lecz ciągle czuję te dolegliwości. Gdy leżę to czuję jak całe ciało porusza się z rytmem serca, jest to dziwne strasznie, ciągle mierzę tetno, ciśnienie mam super, ale chcę normalnie funkcjonować, proszę bardzo o pomoc :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe, warto zastanowić się nad psychogennym podłożem dolegliwości oraz konsultacją psychiatryczną.