Czy antykoncepcja będzie działać przy tej wadze?

Witam. Półtora roku temu urodziłam córeczkę (była to wpadka) od tamtej pory boję się uprawiać seks bo onie chciałabym więcej dzieci. Jednak wkoncu chciałabym normalnie współżyć. Biorę tabletki antykoncepcyjne elin, jednak ze względu na to ze mam sporą nadwagę, ważne 97 kilo przy wzroście 164, boję się że tabletki mogą nie działać i będę dodatkowo stosować prezerwatywe. Czy wtedy mogę być spokojna ? I jeszcze jedna pytanie czy mogę przechowywac tabletki antykoncepcyjne w szafce wysoko która znajduje się w kuchni ? Ponieważ słyszałam różne opinie na temat orzdchowywanie leków w kuchni. Jednak trzymam tam wszystkie leki bo są z dala od mojego dziecka

Nie ma znaczenia w jakim pomieszczeniu będzie Pani przechowywać lek, o ile będzie znajdował się poza zasięgiem dziecka.