Czy badanie tomografem komputerowym jest prawidłowe w przypadku przepukliny przełykowej?

Witam serdecznie. Wykryto u mnie niewielką przepukline rozworu przełykowego przepony, co dyskwalifikuje mnie na kandydata do zawodowej służby wojskowej. Czy badanie tomografem komputerowym jest rzetelne? Czy jest możliwość, że pomylono to z czymś innym? Czy w ogóle można pomylić przepukline z innym schorzeniem??

Witam , badanie TK niezwykle rzadko daje fałszywe wyniki! Poza tym , podejrzewam , że nie było to jedyne , czy też pierwsze badanie w tym kierunku , a zapewne było poprzedzone innymi badaniami , które sugerowały podejrzenie przepukliny - dlatego zlecono TK!!! z.żurawski