Czy będąc w stanie remisji niezróżnicowanej tkanki łącznej mogę oddawać krew?

Czy będąc w stanie remisji niezróżnicowanej tkanki łącznej mogę oddawać krew lub zostać dawcą szpiku? Nie mam żadnych objawów choroby od dwóch lat, jedynym lekiem który zażywam jest Plaquenil. Podstawowe wyniki krwi i moczu dobre, ale obecne przeciwciała przeciw dsDNA

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze w tym wypadku jest kwalifikacja indywidualna ale raczej nie