Czy biały śluz jest oznaką zbliżającego się okresu?

witam mam prosbe dostalam okres 14 czerwca skaczyl mi sie 21 a 28 i 29 kochalismy sie bez zabezpieczenia.prosze mi powiedziec czy to byly dni plodne ? bo zawsze mialam problem z obliczeniem.ze tak nie typowo napisze wydobywa sie ze mnie bialy sluz czy to sa oznaki przed zblizajacym sie okresem bo powinnam dostac okolo 12tego.dziekuje za pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani ile trwa Pani cykl, co uniemożliwia obliczenie dni płodnych. Proszę jednak pamiętać, że jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. A propos białej wydzieliny, może być to zarówno fizjologiczna wydzielina jak i wynik infekcji.