Czy ból jest normalnym objawem zrastania się kości?

Witam, ponad 3 tyg temu złamałam duży palec u stopy, na SORze lekarz zabezpieczył go sklejając plastrem z palcem obok, kontrola po tygodniu natomiast wykazała, że kość się lekko przemiescila. Jako, że chodziłam już w specjalnym bucie ortopedycznym odciazajacym przednią część stopy to ortopeda powiedziała, że nie założy mi gipsu, ale mam wszystkie czynności wykonywać w tym bucie. Śpię w nim, kąpię się (zupełnie jakbym na nodze miała gips) jednak po dwóch tygodniach leżenia palec wciąż jest opuchniety, a dodatkowo boli momentami bardziej niż np. w pierwszym tyg po urazie. Czy taki ból jest normalnym objawem zrastania się kości? Wizytę kontrolną mam za 1,5 tyg, także na zdj rtg jeszcze chwilę poczekam. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna ocena przez lekarza ortopedy i ew modyfikacja leczenia.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.