Czy ból może być spowodowany kolanem "szufladowym"?

Witam. Leczyle sie u ortopedy. Uraz kolana. Lekarz leczyl mnie jak na skrecone kolano. Wczoraj idac do pana doktora, z krzywa bolaca noga bo cale kolano leci mi do przodu. Ledwo chodze. Poruszam sie o kulach. A lekarz mi mowi ze on konczy moje leczenie. W miedzy czasie Pan doktor kazal zdjac orteze. Traktowal mnie caly czas jak by nic mi nie bylo. Twierdzil ze jestem dobra symulantka ze mnie nie boli a mowie ze boli. Po zdjeciu tej ortezy zaczela mnie dziwnie bolec stopa. Cos na zasadzie nerwobulu lub nie wiem jak to nazwac. Jak zlape stope stanowczo mocno jest wszystko ok. Wystarczy tylko ze moja stopa o coś musnie lub delikatnie ja dotkne , wtedy nastepuje przeszywajacy bol ktory budzi mnie kilka razy w nocy i trwa juz z tydzien. Panu doktorowi nie powiedziałam ponieważ pan doktor stwierdził wczoraj ze zakancza moje leczenie. Calkowicie zbil mnie z tropu. Porzucona bez lekarza i nie wiedzac co dalej bo to jednak noga cala w przodzie mnie boli kolano poszlam prywatnie do lekarza. Lekarz rozpoznal u mnie szuflade i wiezadlo krzyzowe ktore najprawdopodobniej do bedzie operacji. Dodam jeszcze ze lekarz ktory mnie prowadzil wczesniej nie zrobil mi zadnego badania dlatego udalam sie do dobrego i znanego wiekszosci specjalisty (pan Domżalski) i oprocz tylko skrecenia kolana rozpoznal rowniez Zlamany klykec ,zlamana nasada piszczeli, stluczone kolano z rozleglym mm. Zapomnialam wczoraj zapytac prywatnego lekarza o ten bol w stopie. Mam zalecenie noszenia poza domem ortezy ponownie. Mam wrazenie ze bol w stopie z kazdym dniem sie nasila. Dzis budzilam sie w nocy kilka razy. Co moge zastosowac na taki rodzaj bolu i czy moze byc spowodowany moim urazem ? Uraz trwa od maja przez upadek z wysokosci. Ortopeda dopiero za tydzien. Bol lewej stopy po zewnetrznej stronie. Bol dosc specyficzny

Lek. Tomasz Budlewski

co do bólu Proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.