Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ból pęcherza jest normalny po zabiegu?

Witam. 27 grudnia miałem usuwany kamien z moczowodu. Na drugi dzień po wyjęciu cewnika zostałem wypuszczony do domu.. Minęły już dwa dni. Cały czas odczuwam silny ból nerki promieniujacy do krocza. Oddaje tylko niewielkie ilości moczu. Podczas oddawania czuje ogromny ból w pęcherz. Czy to normalne po zabiegu???
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzwonić lub kontaktować się z operatorem. Czemu wy tego ludzie nie robicie tylko napieprzacie głupimi pytaniami po takich portalach --- każdy przypadek jest inny. operator zna przebieg zabiegu i możliwe odchylenia od standardowej sytuacji. Do operatora !!!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy