Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ból penisa jest uleczalny?

Mam problem. W młodym wieku robiłem ćwicz. na powiększanie penisa (dojenie). Ćwiczyłem długo pomimo bólu. Gdy przestałem ćwiczyć, ból nie ustępował. Pojawiał się przy wzwodzie i dotykaniu penisa przy jądrach. Ból trwa już parę lat, a lekarze odsyłają mnie z kwitkiem. Ból sprawia dyskomfort podczas stosunku i mam coraz mniejszą ochotę na seks w związku z dyskomfortem fizycznym. Lekarz raz mówił, że to mikrouraz i nie mogę tego wyleczyć. Badania były powierzchowne. Czy to uleczalne? Jak postąpić?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

udać się do urologa i kierować się zaleceniami lekarza badającego. być może warto byłoby wykonać konsultację neurologiczną.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy