Czy ból penisa jest uleczalny?

Mam problem. W młodym wieku robiłem ćwicz. na powiększanie penisa (dojenie). Ćwiczyłem długo pomimo bólu. Gdy przestałem ćwiczyć, ból nie ustępował. Pojawiał się przy wzwodzie i dotykaniu penisa przy jądrach. Ból trwa już parę lat, a lekarze odsyłają mnie z kwitkiem. Ból sprawia dyskomfort podczas stosunku i mam coraz mniejszą ochotę na seks w związku z dyskomfortem fizycznym. Lekarz raz mówił, że to mikrouraz i nie mogę tego wyleczyć. Badania były powierzchowne. Czy to uleczalne? Jak postąpić?
Lek. Tomasz Budlewski

udać się do urologa i kierować się zaleceniami lekarza badającego. być może warto byłoby wykonać konsultację neurologiczną.