Czy bóle głowy po rzuceniu palenia to normalny objaw?

Witam dziś mija 10 dzień jak nie pale, niestety pojawiły się u mnie bardzo silne bóle głowy czy to normalne? Dodam ze wspomagam sie desmoxanem...

Witam!
10 dni to jeszcze nie jest dobry wynik. W pierwszej fazie zrywania z uzależnieniem mogą pojawiać się różne problemy: lęk, niepokój wewnętrzny, różne dolegliwości bólowe, problemy żołądkowo-jelitowe i inne. W zrywaniu z uzależnieniem tytoniowym dobrym wyjściem jest Zyban (Bupropion). Pod nazwą Zyban stosowany jest jako lek pomagający zerwać z nałogiem tytoniowym. Pod nazwą Wellbutrin XR stosowany jest jako lek przeciwdepresyjny nowej generacji. Dawki przy odwyku i depresji są identyczne. Może warto spróbować?
Powodzenia
W. Łuczkowski.