Czy bóle w okolicy podżebrza po zabiegu przepukliny rozworu przełykowego mogą oznaczać zrosty?

Witam.Ponad 10 lat po zabiegu przepukliny rozw.przełyk.metodą Toupena mam bóle w okolicy prawego podżebrza,najbardziej przy zmianie pogody(deszcz,wiatr).Czy mogą to być zrosty?usg nic nie wykazuje.Jakie badanie wykarze zrosty,i jak sobie z tym radzić?

Witam , nie wiem jak dawno wystąpiły ww.dolegliwości- bo , jeśli ostatnio-to trudno powiązać je z operacją przebytą ponad 10 lat temu! Proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu,który zbada Panią i zaleci badania (rtg klp. , rtg kręgosłupa), z.żurawski