Czy brak estrogenu i progesteronu u mężczyzn może powodować zaburzenia libido?

Niski poziom estrogenu. Czy brak estrogenu i Progesteru u mężczyzn może powodować zaburzenia libido i zle samopoczucie. Lekarze twierdzą że mężczyznom te hormony nie są potrzebne.

Proponuję konsultację u doświadczonego specjalisty endokrynologii.
W dużym ośrodku akademickim jakim jest Gdańsk, nie powinno to być trudne.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. marzec 2017.