Zapytaj lekarza

1 , 0 3 4 , 3 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy brązowe plamienie jest związane z przyjęciem zastrzyku z hormonami?

Trzy miesiące temu wzięłam drugi zastrzyk hormonalny depo provera (karmię piersią i jestem 7miesiecy po porodzie w) zaczelam plamić po stosunku i wysiłku jakiś miesiąc temu zaczęłam plamić codziennie raz są to skrzepy raz widać żyłki kolor wydzieliny jest czerwony czasami brązowy czy plamienie jest spowodowane zastrzykiem czy może to nadżerka?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Mogą być jeszcze zaburzenia hormonalne konieczna wizyta u ginekologa a tam diagnoastyka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy