Czy brązowe plamienie jest związane z przyjęciem zastrzyku z hormonami?

Trzy miesiące temu wzięłam drugi zastrzyk hormonalny depo provera (karmię piersią i jestem 7miesiecy po porodzie w) zaczelam plamić po stosunku i wysiłku jakiś miesiąc temu zaczęłam plamić codziennie raz są to skrzepy raz widać żyłki kolor wydzieliny jest czerwony czasami brązowy czy plamienie jest spowodowane zastrzykiem czy może to nadżerka?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą być jeszcze zaburzenia hormonalne konieczna wizyta u ginekologa a tam diagnoastyka