Czy ciąża będzie się normalnie rozwijać pomimo torbieli i krwiaka?

Witam kobieta lat 23 po 3 ciążach w tym dwóch cesarkach ostatnia 9 miesięcy temu. Wczoraj byłam u lekarza i ginekolog powiedział że mam dużą torbiel dwukomorowa oraz sporego krwiaka na macicy a ciąża wygląda na 2 tygodnie młodszą niż powinna być z ostatniej miesiączki 29.01.2017 moje cykle trwają zazwyczaj 31 dni a lekarz kazał nastawić się na poronienie i nie przepisał żadnych leków. Czy jest szansa że ciąża zacznie się normalnie rozwijać pomimo torbieli i krwiaka. Co mogę zrobić.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko coś doradzić na odległość, może jedynie wizytę u innego ginekologa? Chociaż faktycznie chyba niewiele da się w tej sytuacji zrobić, ewentualnie później zająć się torbiela i krwiakiem aby kolejna ciąża mogła rozwijać się prawidłowo.
Pozdrawiam