Czy ciąża jest możliwa pomino krwawienia?

Witam.
Dnia 01.01.2011r. kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Mam 16 lat, i moje cykle są nieregularne. Już dzień po stosunku bolał mnie jeden jajnik, i podbrzusze. Tydzień po stosunku zaczęłam krwawić. Było to bardzo obfite krwawienie. To mnie troszkę uspokoiło. Mija trzeci tydzień od stosunku, a ja mam coś w rodzaju mdłości i cały czas jestem zmęczona, mimo tego że nic takiego nie robię. I znowu zaczął się stres. Myślałam, że tamto krwawienie było może krwawieniem implantacyjnym, ale czytałam na wielu forach, że to raczej plamienie, a nie lawina krwi tak jak u mnie :)
Dodam, że nie doszło do wytrysku we mnie. Moje pytanie brzmi następująco: Czy jest możliwość. że jestem w ciąży?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Droga Użytkowniczko!

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę istnieje zawsze, gdy doszło do stosunku seksualnego. Przy współżyciu bez zabezpieczenia, w najbardziej płodnym dniu cyklu (dniu owulacji) wynosi ok. 25-30%. Szansa ciąży mimo stosowania antykoncepcji ( stosunek przerywany zaliczany jest do form antykoncepcji) wyznacza indeks Pearla, z którym warto się zapoznać.

Proponuję poczekać do terminu miesiączki i wykonać test ciążowy z krwi lub moczu. Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, zarodek może się nie zagnieździć, a nawet jeśli się zagnieździ, to w terminie miesiączki może dojść do poronienia.
http://parenting.pl/portal/test-ciazowy-1

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl