Czy Concor cor, Groprinosin i Apo napro można razem stosować?

Witam czy concor cor i groprinosin i apo napro można razem stosować ? Jakie jest ryzyko wystąpienia działań niepożądanych po zażyciu apo napro ? Czy mogę apo napro zamienić na Apap ? Czy jest możliwe ze po groprinosin nasili się bol pleców ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarxa rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie postepowanie