Czy coś może zagrażać dziecku w 26. tc?
Witam, proszę o interpretację wyniku: CMV IgG 186,00, CMV IgM niereaktywny. Jestem w 26 tygodniu ciąży, czy coś może zagrażać dziecku? Pozdrawiam

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Pani wynik nie budzi niepokoju, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!