Czy cytryna ma wpływ na działanie leku Letrox?

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie picia codziennie rano szklanki wody z cytryną na czczo a przyjmowaniu leków na tarczyce Letrox 50. Czy są ku temu jakieś przeciwwskazania? Czy cytryna może mieć wpływ na zmianę działania tabletek? Pozdrawiam

Dzień dobry, wodę z cytryną można wypić najwcześniej po 30 minutach od przyjęcia tabletki, gdyż może to doprowadzić do osłabienia wchłaniania leku.