Czy picie szklanki wody z cytryną na czczo jest zdrowe?

Czy picie szklanki wody z cytryna na czczo jest na prawde zdrowe?

Witam serdecznie,

Warto wypijać szklankę wody z cytryną rano przed śniadaniem ponieważ nawadniamy organizm, zwiększymy swoją odporność - cytryna jest bogatym źródeł witaminy C.
Zbalansujemy również swoje PH. Odpowiednie PH w organizmie to podstawa zdrowia. Cytryna paradoksalnie odkwasza organizm.
Wypicie ciepłej szklanki wody z cytryną, codziennie rano, pomaga oczyścić organizm z toksyn. Woda z cytryną jest bogatym źródłem pektyn, które pomagają kontrolować napady głodu w organizmie. Korzystnie wpływa także na układ pokarmowy.

W razie dodatkowychzapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk