Czy da się jakoś poprawić asymetrię twarzy?

Witam. Mam 19 lat i zauważyłem ze moja twarz jest asymetryczna. Chodzi o to ze po lewej stronie mam ładne kości policzkowe, żuchwę i widać ze jest szczupła a prawa strona wyglada tak jak bym ważył 15 kg więcej. Da się to jakoś zmienić? Może jakieś ćwiczenia twarzy ?

Dzień dobry, nikt z nas nie ma idealnie symetrycznej twarzy. W przypadku bardzo dużej różnicy należy poszukać powodu takiej sytuacji, którą może być np nadmierne rozwinięcie mięśni żwaczy po prawej stronie. Sugeruję konsultację z lekarzem medycyny estetycznej. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.