Czy dieta ma wpływ na sen dziecka?

Witam, Moja cora w srode konczy 3 tyg. Od jakiegos tygodnia zmagamy sie z nieprzespanymi nocami. Karmie ja piersia i zastanawiam sie czy chleb pszenny ( 3szkl maki pszennej, woda cukier sol drozdze 25g ) ktory piekę moze miec wplyw na jej bezsenne noce. W dzien niekoniecznie jest lepiej . mała je na okrągło, dostawiam ja na żądanie do piersi. Jednak jak zasnie zaczyna sie przeciagac prezyc i sie budzi. Czesto jej sie ulewa pomimo iz ja odbijam. Dostala wczoraj Bebiko Bobotic ale zwrocila po 3 godzinach. Potem dalam jej juz swoje mleko.. Doradzcie moze cos robir nie tak ? Czy ten chleb moze miec wplyw na jej problemy z brzuszkiem ? Ja jem ostroznie bo juz nie wiem co jej szkodzi. Pije bawarke herbate duzo wody niegazowanej . na obiafy przewaznie warzywa na parze z kurczakiem. Chuda wedlina na kromki swojego chleba. Kompot z jablek i ewentualnie kostka czekolady raz sie zdarzyla...

Lek. Wojciech Zygmunt

Pokarm jaki pani spożywa nie ma tutaj znaczenia. Polecam wizytę u doświadczonego pediatry-gastroenterologa w celu dokładnej diagnostyki. Pozdrawiam i życzę zdrowia.