Czy dobrze zrobiłam, odstawiając luteinę?

w 10 dniu cyklu miałam robione USG okazało się ,że jest owulacja współżyliśmy tego dnia i dostałam bardzo silnego bólu podbrzusza a od 11 dc zaczęłam brać luteinę po której w 15dc dostałam zawrotów głowy,mdłości,byłam ospała i zmęczona i w dodatku zaczęłam krwawić oraz pojawil sie silny ból jajników.postanowiłam odstawić luteinę.Czy dobrze zrobiłam??

Witam serdecznie. Trudno mówić czy to dobrze czy też nie. Oczywiście podanie leku miało jakiś konkretny cel. Zaprzestanie jego przyjmowania niweluje to działanie. Oczywiście jeżeli objawy jak się pojawiły wiąże Pani z przyjmowaniem leku odstawienie go było słuszne. Warto jednak jeżeli starają się Państwo o ciążę skontaktować się z ginekologiem.