Przyjmowanie luteiny a okres

Witam. Lekarz zapisał mi luteine. Biorę ja wg zaleceń czyli od 15dc przez 11 dni 2x dziennie. Kuracja ma trwać ok 3mce. W 8 dniu brania luteiny dostalam okres. Czy ten dzień mam normalnie liczyć jako 1wszy dc i odliczac do 11 dnia mimo ze nie skończyłam jeszcze poprzedniej seri luteiny? Czy mam liczyć od dnia kiedy skoncze przyjmować pierwsza serię?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, raczej powinna Pani odstawić luteinę i znów zacząć pobierać od 15 dnia cyklu. Jednakże dla pewności musi się Pani skonsultować z ginekologiem. Pozdrawiam