Stosowanie dopochwowo luteiny a planowanie ciąży

mam pytanie pani doktor kazała mi brać luteine dopochwową od 16 dnia ale wstydziłam się zapytać czy to po okresie i nie zapytałam jak dł mam ją brać przepisała mi 3 opakowania w 1 op jest 30 labletek bo staram się o dzodzie proszę o pomoc

16 dzień cyklu liczymy od pierwszego dnia krwawienia miesięcznego. Domyślam się, że zalecono Pani stosować luteinę 2x1 tbl dopochwowo przez 10dni to jest do 25 dnia cyklu. Po odstawieniu luteiny powinna Pani dostać następnej miesiączki. Oczywiście w trakcie stosowania luteiny może Pani starać się o ciążę. Pozdrawiam