Jak stosować luteinę dopochwowo?

Witam pana mam ogromny problem a mianowicie lekarz zalecił mi branie luteiny dopochwowo i niby wytłumaczył mi jak stosować ale jakoś byłam tak zdenerwowana że mimo jego wyjaśnień nie wiem jak to stosować a mianowicie na kartce zapisał mi takie zastosowanie : 2x1 tabletka / 10 dni dopochwowo a pod spodem napisał tak : w II fazie cyklu od 16 do 25 dnia cyklu. Czy może mi pan poradzić jak ja mam to stosować czyli kiedy zaczać i w jakie dni to brać

Lek. Tomasz Budlewski

a kiedy był pierwszy dzień ostatniej miesiączki? proponuję policzyć tak dni 16-25 dni przyjmować a teraz te 10 dni to sadze zę po wizytcie u ginekologa.