Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy dostanę okres z opóźnieniem wywołanym tabletką po?

Witam. 30 października wystąpiło u mnie krwawienie miesiączkowe. 8 listopada współżyłam bez zabezpieczenia, ok 12h później przyjęłam tabletkę ''po'' - Escapelle. 14 listopada wystąpiło u mnie krwawienie, co najprawdopodobniej wywołane było działaniem tabletki. Jednak w kolejnym miesiącu, w czasie terminowej miesiączki, zobaczyłam tylko kilka kropel krwi na papierze toaletowym. Czy to był okres? Zaczęłam wtedy stosować tabletki antykoncepcyjne, po których plamiłam już następnego dnia. Czy jest szansa na to, że mimo zażywania tabletek dostanę okres z opóźnieniem wywołanym tabletką 72h? Jeśli to nie był okres, czy nadal mogę przyjmować tabletki antykoncepcyjne? Robiłam test ciążowy, który wykluczył ciążę.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Krwawienie i ból w ciąży

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy