Czy duże jest ryzyko, że zaszłam w ciążę z moim chłopakiem?

Witam, 11.08 współżyłam z chłopakiem bez zabezpiecznia (nie doszło do wytrysku w środku aczkolwiem jestem świadoma, ze to nic nie znaczy) po czym 13.08 dostałam okres, trwał około 4 dni obfitej miesiaczki i potem 3 bardziej skąpe, tak jak zazwyczaj, aczkolwiek po zakończeniu okresu od razu dostalam dosyć gęstej wydzieliny z pochwy oraz miewam bóle podbrzusza i zaparcia. Bardzo boje się, że jestem w ciąży i możliwe, że sobie to uroiłam, aczkolwiek chciałabym wiedzieć jak duże jest ryzyko?

Lek. Wojciech Zygmunt

Szansa jest bardzo niewielka. Proszę się nie martwić. Jeśli to panią uspokoi to proszę wykonać dla pewności test ciążowy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.