Czy dysproporcje płodu w pomiarach dziecka w 31. tygodniu ciąży są niepokojące?

Witam Jestem w 31 tygodniu ciąży dziś byłam na usg u swojego lekarza prowadzącego termin porodu z OM 15.05.2017 po dzisiejszym usg 21.05.2017 wymiary dziecka BPD 8.30 CM, HC 29.32, OFD 1 0.31 CM, AC 25.59 FL 5.64 CM WAGA OK 1535G lekarz mnie zaniepokoil ponieważ kazał przyjść za tydzień na kolejne pomiary dziecka wraz z przeplywami (na nowszym usg)ponieważ według niego różnice w wymiarach są duże. Czy naprawdę mam powód do zmartwień? czy dysproporcje są naprawdę duże? Katarzyna

Lek. Tomasz Budlewski

A jak pomiary maja się odnośnie tygodni ciąży ? Bez tego ciężko jest coś więcej powiedzieć nie znając poprzednich wynikow